THY 55 TL Uçak Bileti Kampanyası – Uçuş

thy

Türk Hava Yolları (THY) bir hafta boyunca 2015 yılının Mayıs ayına kadar kış tarifesi döneminde alınacak uçak biletlerini 55 liradan başlayan fiyatlarla satacak.

THY 55 TL UÇUŞ KAMPANYASI

Türk Hava Yolları’nın bu hafta içerisinde satışa sunacağı ve önümüzdeki 7 ay içerisinde kullanılmak üzere yolcularına uçma imkanı sağlayacağı 55 tl’y uçak bileti kampanyası bu hafta başlıyor. Bu zaman dilimi içerisinde ucuz, promosyon ve indirimli bilet kampanyasına dahil olmayan dönemler de bulunmaktadır. Yani bu 7 ay içerisine bazı dönemler dahil değildir. 55 TL’ye Türk Hava Yolları’nın resmi sitesi (thy.com) aracılığı ile; THY satış ofisleri, THY çağrı merkezi ve acenteler aracılığı ile yapılacak bilet satışlarında ise ücret 59 tl olacak. Promosyon biletler merkez havaalanları İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı için geçerli olacak şekilde kullanılabilir. Kampanyaya yurtdışı uçuşları ve KKTC dahil değildir. Alınan biletler değiştirilemez ve iade edilemez. Bu kampanya THY’nin iştiraki olan Anadolujet Hava Yolları’ndan bağımsız olarak düzenlenmektedir.

Kampanyaya dahil şehirler ve havaalanları: Adana, Ağrı, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Batman, Bingöl, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla Bodrum, Muğla Dalaman, Muş, Nevşehir, Samsun, Şanlıurfa, Sinop, Şırnak, Sivas, Trabzon, Van.

*** THY uçuş kampanyaları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

This entry was posted in Havayolları Seyahati. Bookmark the permalink.

2 Responses to THY 55 TL Uçak Bileti Kampanyası – Uçuş

  1. cengiz Elsürer says:

    Kanpanyalardan bilgim olursa sevinirim thy görevlilerine miles .ait forum verdim henuz adima postayla gelmemiştir uçuş larimi işletemedim ne yapmam gerekiyor saygilar

  2. lıuba shevchenko says:

    almanya frankfurt Kanpanyalardan bilgim olursa sevinirim thy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>