Tekirdağ – Marmara Adası Deniz Otobüsü –Feribot – Vapur Seferleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BUDO – Bursa Deniz Otobüsleri tarafından işletilen, Marmara Adası ve Tekirdağ Feribot / Vapur ve Deniz Otobüsü seferleri hakkında bilgiler:

Balıkesir Marmara Adası’ndan her gün; Tekirdağ’a karşılıklı olarak deniz otobüsü, hızlı feribot veya vapur seferleri düzenlenmektedir. Bu seferler Tekirdağ’dan, Marmara Adası’na düzenlenmektedir. Bunun haricinde Tekirdağ’dan başka bir ilçe yada semtlerine de Avşa Adası ve Erdek’e doğrudan seferler düzenlenmektedir. Tekirdağ – Marmara Adası – Tekirdağ feribot fiyatları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı ücretlendirmelere tabi olabilir. Bursa Büyükşehir Belediyesi BUDO deniz otobüsleri, feribot ve yolcu vapurları bilet fiyatları internetten, satış ofislerinden ya da iskele gişelerinden öğrenilebilir ve satın alınabilir.  Ayrıntılı bilgi için 444 9916 numaralı telefon aranabilir.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUDO Deniz Otobüslerini, Tekirdağ ve Balıkesir içinden herhangi bir sabit telefondan alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz.

This entry was posted in Denizyolları Seyahati. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>