Tekirdağ – Erdek Arası Kaç Saat (Feribot – Deniz Otobüsü)

budo

Tekirdağ – Erdek deniz otobüsleri rehberinden Tekirdağ’ın Merkez ilçesi ile Balıkesir’in Erdek ilçesi arasında gerçekleştirilen feribot seferleri süresi ve zaman bilgisi aşağıda yer almaktadır.

TEKİRDAĞ – ERDEK ARASI NE KADAR SÜRER

Tekirdağ – Balıkesir Erdek vapur seferleri kaç saat sürer? Zamanlama hava koşullarına, yoğunluğa, teknik arızalara ve yasal olan diğer etmenlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ama deniz otobüsünün kalkışı ile varışı arasında geçen süre yaklaşık olarak 2 saattir. Arabalı feribot ile arabasız feribot arasında temelde zaman farkı olmamasına karşın, daha az ya da daha geç sürme açısından etmenler de doğabilmektedir.

Eğer seyahat planlaması yapacaksanız; Tekirdağ – Erdek arabalı ve arabasız feribot deniz otobüsü yolculuk süresini net 2 saat olarak hesaplayabilirsiniz.

Hava koşulları, sefer durumu, iptal olan ya da ek seferler için Bursa Büyükşehir Belediyesi (BUDO) Deniz Otobüsleri müşteri hizmetleri hattı 444 9916 numaralı telefon numarasını arayabilir; en güncel bilgileri bu telefon hattından elde edebilirsiniz. Ayrıca seferlerle ilgili güncel bilgiler iskelelerden de yolculara duyurulmaktadır. Bu bilgiler BUDO için geçerlidir. İDO, Turyol, Şehir Hatları veya diğer deniz yolculuğu seferleri bu güzergahta hizmet vermeyebilir veya bu bilgiler bu kuruluşların süresini tam olarak karşılamayabilir.

*** Yukarıda yer alan bilgiler internetten derlenmiştir. Zaman içerisinde değişiklik göstermiş olabilir. Bu bilgilerde eksiklik, yanlışlık ya da bir hata olduğunu düşünüyorsanız; bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BUDO Tekirdağ – Erdek feribot seferleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanmaktadır.

This entry was posted in Denizyolları Seyahati. Bookmark the permalink.

3 Responses to Tekirdağ – Erdek Arası Kaç Saat (Feribot – Deniz Otobüsü)

 1. emrah çoker says:

  tekirdağ erdek arası araçlı olarak geçiş yapılmakta mı?fiyat ve saatleri nedir.?Teşekkürler.

 2. Mehmet says:

  Erdek-Tekirdağ arası araçlı geçiş saatleri,
  Kaç saat sürdüğünü ve ücretini bilidirir
  misiniz teşekkür ediyorum

 3. Yilmaz Topal says:

  Tekirdag – Erdek arasi arabali feribot seferleri günün hangi saatleri arasinda faaliyet gösteriyor ? yaz aylarinda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>