Sunexpress, Malatya – Frankfurt Direkt Uçak Seferleri ‘ne Başlıyor

Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden birisi olan Sunexpress Havayolları, Türkiye’den Almanya’ya düzenlediği aktarmasız yani direkt uçak seferleri hatlarına bir yenisini ekledi:

sunexpress havayolları

Dış hat seferlerinde, özellikle Türkiye ile Almanya arasında yapılan direkt ve hesaplı uçuşları ile bilinen Sunexpress, Alman kentleri ile yapılan karşılıklı seferlere bir yenisini ekledi. Buna göre Frankfurt kentine artık Malatya’dan direkt olarak uçulabilecek. Malatya – Frankfurt uçak seferlerine başlayan Sunexpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say şöyle konuştu: “Doğu Anadolu’nun önemli ticaret merkezlerinden olan Malatya ile Almanya arasında tarifeli seferlere başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de bir ilk olan bu uçuşların, Malatya şehrimizi Avrupa’ya yakınlaştıracağına, Malatya’da havayolu ulaşımına yeni bir boyut getireceğine inanıyoruz. Uçuşlarımızla Almanya’da yaşayan Malatyalı hemşehrilerimizin memleketlerine ulaşımı da büyük ölçüde kolaylaşacak. Amacımız en kısa sürede Malatya’dan uçtuğumuz şehirlerin sayısını ve uçuşların frekansını artırmak.”

This entry was posted in Gezi Yazıları. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>