Mudanya – Büyükada Arası Kaç Saat (Feribot – Deniz Otobüsü)

budo iskele

Mudanya – Büyükada deniz otobüsleri rehberinden Bursa’nın Mudanya ilçesi ile İstanbul’un Büyükada ilçesi arasında gerçekleştirilen feribot seferleri süresi ve zaman bilgisi aşağıda yer almaktadır.

MUDANYA – BÜYÜKADA ARASI NE KADAR SÜRER

Büyükada – Bursa Mudanya vapur seferleri kaç saat sürer? Zamanlama hava koşullarına, yoğunluğa, teknik arızalara ve yasal olan diğer etmenlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ama deniz otobüsünün kalkışı ile varışı arasında geçen süre yaklaşık olarak 2 saattir. Arabalı feribot ile arabasız feribot arasında temelde zaman farkı olmamasına karşın, daha az ya da daha geç sürme açısından etmenler de doğabilmektedir.

Eğer seyahat planlaması yapacaksanız; Mudanya – Büyükada arabalı ve arabasız feribot deniz otobüsü yolculuk süresini net 2 saat olarak hesaplayabilirsiniz.

Hava koşulları, sefer durumu, iptal olan ya da ek seferler için Bursa Büyükşehir Belediyesi (BUDO) Deniz Otobüsleri müşteri hizmetleri hattı 444 9916 numaralı telefon numarasını arayabilir; en güncel bilgileri bu telefon hattından elde edebilirsiniz. Ayrıca seferlerle ilgili güncel bilgiler iskelelerden de yolculara duyurulmaktadır. Bu bilgiler BUDO için geçerlidir. İDO, Turyol, Şehir Hatları veya diğer deniz yolculuğu seferleri bu güzergahta hizmet vermeyebilir veya bu bilgiler bu kuruluşların süresini tam olarak karşılamayabilir.

*** Yukarıda yer alan bilgiler internetten derlenmiştir. Zaman içerisinde değişiklik göstermiş olabilir. Bu bilgilerde eksiklik, yanlışlık ya da bir hata olduğunu düşünüyorsanız; bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BUDO Mudanya – Büyükada feribot seferleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanmaktadır.

This entry was posted in Denizyolları Seyahati. Bookmark the permalink.

One Response to Mudanya – Büyükada Arası Kaç Saat (Feribot – Deniz Otobüsü)

  1. Tülay says:

    Öudanyadan büyükadaya ilk gidişim tam 3 saattir yoldayız hala varamadıl nasıl birşey bu anlamadım hiçbir yerde de durmadık sürekli gidiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>