Malatya Ramada Otel (Hakkında Bilgi ve İletişim)

Dünyaca ünlü Ramada Oteller Zinciri, Ramada Hotels’in Türkiye’de bulunan lüks otellerinden birisi olan 5 yıldızlı Malatya Ramada Hotel hakkında bilgi, adres ve iletişim bilgileri:

ramada otel

Ramada Otel

Otelin bulunduğu ilçe / semt: Malatya – Çöşnük
Konumu: İnönü Üniversitesi ve Malatya Uluslararası Fuar Festivali ve lunapark alanı, kent merkezine yakın. Malatya Erhaç Havaalanı’na 30 dakika mesafede bulunuyor.
Oda sayısı: 198 (Kral dairesi: 2, suit oda: 2, engelli odası: 2, sigarasız oda: 26, standart oda: 166)
Özelliklerinden bazıları: Toplantı ve seminer salonları, düğün ve eğlence salonları, Türk ve dünya mutfakları lezzetlerini barındıran restaurant, bahçe ve göl manzarası
Malatya Ramada Otel adresi: Uluslararası Fuar Yolu üzeri – Malatya
Malatya Ramada Otel telefon numarası: 0422.311 5511
Ek bilgi: Ramada Malatya Hotel, uluslararası Ramada Otelleri’ne bağlıdır. Bu otele Tripadvisor ve Ramada Worldwide üzerinden yurtiçi ve yurtdışından rezervasyon yaptırılabilir.

Malatya Ramada Hotel hakkında bilgiler yukarıda verilmiştir. Yukarıda geçen bilgiler özet şeklinde olup, internetten derlenmiştir. Daha ayrıntılı ve güncel bilgiler almak için oteli arayabilir ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yukarıdaki bilgilerde herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyor ya da yayından kaldırılmasını düşünüyorsanız; bizimle iletişime geçiniz.

This entry was posted in Hoteller - Pansiyonlar. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>