Konya – Karaman Hızlı Tren Ne Zaman Bitecek

karaman tren hattı

İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Eskişehir ve Konya’dan sonra beşinci şehir olarak karşımıza çıkacak olan Karaman hızlı tren hattı ne zaman açılacak, TCDD’den yukarıdaki gibi bir afiş yayınlandı.

KONYA – KARAMAN HIZLI TRENİ

TCDD tarafından yavaş da olsa ilerletilmeye çalışılan, ülkemizin ekonomik açıdan saplantıya girmesi nedeniyle, Türkiye’deki tüm şehirlere değil ancak bazı birkaç şehire kadar getirilebilecek olan hızlı tren seferleri konusunda Karaman tren seferleri duyurusu TCDD tarafından yapıldı. Buna göre Karaman trenleri kısa bir süreliğine ara verilecek. Bu arada da hızlı tren çalışmalarına ağırlık verilecek.

Bu yüzden de Konya – Karaman otobüs seferleri başlatıldı. Konya – Karaman hızlı tren saatleri ise sonra belirlenecek. Aynı zamanda verilecek ücretsiz otobüs seferleri tren saatleri ile koordine halinde olacak.

*** Karaman hızlı tren seferleri ücretleri ve fiyatları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

This entry was posted in Demiryolları Seyahati. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>