Kocaeli Değirmendere- Yarımca Deniz Otobüsü – Vapur Seferleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ulaşım Daire Başkanlığı – Deniz Ulaşım Müdürlüğü tarafından işletilen, Değirmendere ve Yarımca Feribot / Vapur ve Deniz Otobüsü seferleri hakkında bilgiler: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ulaşım Daire Başkanlığı – Deniz Ulaşım Müdürlüğü tarafından işletilen, Değirmendere ve Yarımca Feribot / Vapur ve Deniz Otobüsü seferleri hakkında bilgiler: Kocaeli Değirmendere’den her gün; Yarımca’ya karşılıklı olarak deniz otobüsü, hızlı feribot veya vapur seferleri düzenlenmektedir. Bu seferler Kocaeli Değirmendere’den, Yarımca’ya düzenlenmektedir. Bunun haricinde Değirmendere’den Kocaeli’nin başka bir ilçe yada semtlerine de İzmit başlangıç noktası olmak üzere, Ulaşlı aktarmalı seferler düzenlenmektedir. Yarımca – Değirmendere feribot fiyatları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı ücretlendirmelere tabii olabilir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi deniz otobüsleri ve yolcu vapurlarından Kocaeli Kentkart geçerli olmaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0262.321 24 29 numaralı telefon aranabilir. 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Deniz Ulaşım Müdürlüğü’nü, Kocaeli içinden herhangi bir sabit telefondan alan kodu çevirmeden arayabilirsiniz. Cep telefonu ve şehirdışı aramalarında ise 0262 alan kodunu kullanınız. 

This entry was posted in Denizyolları Seyahati. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>