İstanbul- Kayseri Otobüs Seferleri Kayseri- İstanbul Otobüs Firmaları

İstanbul Şehirlerarası Otogarları,Harem Otogarı ve Esenler Otogarı ile Kayseri Şehirlerarası Otogarı, Kayseri Terminali arasında karşılıklı yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmaları ve iletişim bilgileri:

Kayseri İnci Turizm İstanbul - Kayseri Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Kayseri arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Kayseri – İstanbul otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 44 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.      

Kayseri Kent Turizm İstanbul - Kayseri Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Kayseri arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Kayseri – İstanbul otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 00 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.      

Kayseri Süha Turizm İstanbul - Kayseri Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Kayseri arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Kayseri – İstanbul otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 11 38 numaralı telefonu arayabilirsiniz.     

Kayseri Devran Turizm İstanbul - Kayseri Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Kayseri arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Kayseri – İstanbul otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 0352.326 43 68 numaralı telefonu arayabilirsiniz.    

Metro Turizm İstanbul - Kayseri Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Kayseri arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Kayseri – İstanbul otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 34 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz.      

Varan Turizm Kayseri - İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok. 

Ulusoy Turizm İstanbul – Kayseri Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Kamil Koç Turizm Kayseri – İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Efe Tur İstanbul – Kayseri Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Nilüfer Turizm Kayseri – İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Anadolu Turizm İstanbul - Kayseri Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Hakiki Koç Turizm (Asya Tur) Kayseri – İstanbul Otobüs Seferleri:
Bilinmiyor.

***


İstanbul Harem Otogarı telefon numarası: 0216.333 37 63
İstanbul Esenler Otogarı telefon numarası: 0212.658 05 05

Kayseri Otogarı telefon numarası: 
0352.327 21 21

444′lü numaraları herhangi bir sabit telefondan alan kodu çevirmeden atayabilirsiniz. Cep telefonu aramalarında ise İstanbul Avrupa Yakası için 0212, İstanbul Anadolu Yakası için 0216, Kayseri için 0352 alan kodunu kullanınız. Burada, Kayseri – İstanbul - Kayseri otobüs şirketleri’nin bir kısmına yer verilmiştir. Burada yer alan bilgilerin yüzde yüz doğru olduğu garanti edilmemekle birlikte, eksik, hatalı ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz ya da kaldırılmasını istediğiniz bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

This entry was posted in Karayolları Seyahati. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>