Eskişehir- İstanbul Otobüs Seferleri İstanbul- Eskişehir Otobüs Firmaları

İstanbul Şehirlerarası Otogarları, Harem Otogarı ve Esenler Otogarı ile Eskişehir Şehirlerarası Otogarı, Eskişehir Terminali arasında karşılıklı yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmaları ve iletişim bilgileri:

İsmail Ayaz Turizm İstanbul - Eskişehir Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Eskişehir arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Eskişehir - İstanbul otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 26 26 numaralı telefonu arayabilirsiniz.   

Metro Turizm İstanbul - Eskişehir Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Eskişehir arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, Eskişehir - İstanbul otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 34 55 numaralı telefonu arayabilirsiniz.   

Kamil Koç Turizm İstanbul - Eskişehir Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Eskişehir arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, İstanbul- Eskişehir otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 05 62 numaralı telefonu arayabilirsiniz.   

Pamukkale Turizm Eskişehir - İstanbul Otobüs Seferleri:
Haftanın her günü; İstanbul - Eskişehir arası karşılıklı otobüs seferleri düzenlemekte. Ayrıntılı bilgi, İstanbul- Eskişehir otobüs bileti ücreti, sefer saatleri ve bilet rezervasyonu için 444 35 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz.   

Buzlu Turizm Eskişehir - İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Varan Turizm Eskişehir - İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Ulusoy Turizm Eskişehir - İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Nilüfer Turizm Eskişehir - İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Efe Tur Eskişehir - İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

Anadolu Turizm Antalya - İstanbul Otobüs Seferleri:
Sefer yok.

***


İstanbul Harem Otogarı telefon numarası: 0216.333 37 63
İstanbul Esenler Otogarı telefon numarası: 0212.658 05 05

Eskişehir Otogarı telefon numarası: 
0222.227 88 00

444′lü numaraları herhangi bir sabit telefondan alan kodu çevirmeden atayabilirsiniz. Cep telefonu aramalarında ise İstanbul Avrupa Yakası için 0212, İstanbul Anadolu Yakası için 0216, Eskişehir için 0222 alan kodunu kullanınız. Burada, Eskişehir – İstanbul - Eskişehir otobüs şirketleri’nin bir kısmına yer verilmiştir. Burada yer alan bilgilerin yüzde yüz doğru olduğu garanti edilmemekle birlikte, eksik, hatalı ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz ya da kaldırılmasını istediğiniz bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

This entry was posted in Karayolları Seyahati. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>