BUDO Büyükada Seferleri’ne Ara Verdi – Adalar

büyükada

Yaz ve kış döneminde sefer türleri ve sayılarında değişiklik yapan BUDO, Tekirdağ seferlerinden sonra Adalar seferlerinden olan Büyükada seferlerine de önümüzdeki yıla kadar ara verdiğini yolcularına duyurdu.

BUDO BÜYÜKADA SEFERLERİ İPTAL

BUDO’nun resmi sitesi aracılığı ile yapılan duyuruda, İstanbul – Adalar – Büyükada’dan karşılıklı olarak Bursa – Mudanya’ya düzenlediği seferleri 2015 yılının yaz ayına kadar durdurduğunu açıkladı. Buna göre Ekim ayından itibaren Büyükada’ya BUDO seferleri yapılamayacak. Önümüzdeki yılın yaz aylarından itibaren tekrar Büyükada vapur seferlerinin başlayacağı yine aynı duyuru metni aracılığı ile yolculara duyurulmuş durumda. Aynı durum arabalı vapur ve arabasız vapur ve feribot seferleri için de geçerlidir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için 444 9916 numaralı Bursa Deniz Otobüsleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri ile görüşülebilir.

Not: BUDO, Büyükada vapur seferlerini Hamdi Karahasan vapuru ile gerçekleştirmekteydi.

**** BUDO Büyükada iskelesi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

This entry was posted in Denizyolları Seyahati. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>